Sıkça Sorulanlar

Inner Banner
 • Lazer Epilasyon

  Lazer epilasyonda tüyler ne zaman dökülür? Lazer epilasyon uygulamaları sayesinde hormonal herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan kişiler istenmeyen tüylerinden neredeyse tamamen kurtulmaktadırlar.

 • Kalıcı Makyaj

  Kalıcı makyaj uygulaması uzun süre boyunca cilt üzerinde kalacak olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın cilt üzerindeki kalıcılığı birçok faktöre bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama olarak 3 ile 5 yıl arasında değişiklik gösterir.

 • Saç Bakımı

  Soğuk su gibi masaj da kan dolaşımını artırır ve saçınızın uzamasını hızlandırır. Bunun için biraz kararlı olmak gerekebilir. Saç diplerinize her gün 10 dakika masaj yaparak saçlarınızın daha hızlı uzamasına katkı sağlayabilirsiniz. Masaj yaparken saç bakım yağı ve saç bakım kremi gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.

 • Profesyonel Cilt Bakımı

  Profesyonel cilt bakımının yararları şu şekildedir: Cilt yağ ve kirlerden arınarak tüm kötü toksinlerden arındırılır. Ozon buharı ile yumuşatılan cilt üzerinde bulunan tüm tıkalı gözenekler açılır. Ölü hücrelerin cilt üzerinden uzaklaştırılması ile birlikte cildin kolajen üretimi artar ve böylece kan akışı hızlanır.