Fiyat Listesi

Inner Banner
 • Lazer Epilasyon ₺100

  Lazer epilasyonda tüyler ne zaman dökülür? Lazer epilasyon uygulamaları sayesinde hormonal herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan kişiler istenmeyen tüylerinden neredeyse tamamen kurtulmaktadırlar.

 • Profesyonel Cilt Bakımı ₺200

  Profesyonel cilt bakımının yararları şu şekildedir: Cilt yağ ve kirlerden arınarak tüm kötü toksinlerden arındırılır. Ozon buharı ile yumuşatılan cilt üzerinde bulunan tüm tıkalı gözenekler açılır. Ölü hücrelerin cilt üzerinden uzaklaştırılması ile birlikte cildin kolajen üretimi artar ve böylece kan akışı hızlanır.

 • Kalıcı Makyaj ₺100

  Kalıcı makyaj uygulaması uzun süre boyunca cilt üzerinde kalacak olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın cilt üzerindeki kalıcılığı birçok faktöre bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama olarak 3 ile 5 yıl arasında değişiklik gösterir.

 • El Ve Ayak Bakımı ₺150

  El ve ayaklarınızı temizleyip, peelingle arındırıp, maskeyle destekleyip kullanacağınız nemlendirici kremlerle de ideal nem seviyesine kavuşturabilirsiniz. El ve ayak bakımını yapacağınız en kaliteli vakit, sıcak bir duştan sonrası. Sıcak bir duş sonrası gözeneklerin açılmasıyla yaptığınız bakım daha hızlı sonuç verir.

 • Saç Bakımı ₺250

  Soğuk su gibi masaj da kan dolaşımını artırır ve saçınızın uzamasını hızlandırır. Bunun için biraz kararlı olmak gerekebilir. Saç diplerinize her gün 10 dakika masaj yaparak saçlarınızın daha hızlı uzamasına katkı sağlayabilirsiniz. Masaj yaparken saç bakım yağı ve saç bakım kremi gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.

 • Microblading ₺200

  Kaş kontörü yani microblading uygulaması, yarı kalıcı bir yöntemdir. Uygulamanın kalıcılığı kişinin cilt yapısı, nem oranı ve kaşın kıl potansiyeli gibi durumlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Hücreler zaman içerisinde yenilendiği için microblading uygulanan bölgelerdeki boyalar parçalanmaktadır.